Zacienienia w ogrodzie zimowym

W zimnych porach roku każdy promień słońca w ogrodzie zimowym jest bardzo mile widziany. Latem ciepło może stanowić duży problem. Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie zacienienia, które przeciwdziała nagrzewaniu wnętrza ogrodu zimowego i podnosi komfort jego użytkowania.

W ochronie przed słońcem można zastosować zacienienie zewnętrzne lub wewnętrzne.

Najlepsze efekty uzyskuje się dzięki zacienieniu zewnętrznemu ponieważ nie pozwala ono na wnikanie promieni słonecznych do wnętrza ogrodu zimowego. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, zaleca się zainstalowanie zacienienia zarówno na ścianach jak i na dachu ogrodu zimowego.

Wśród dostępnych rozwiązań możemy wybrać markizę lub roletę dopasowaną wymiarem do ogrodu zimowego, a szeroki wachlarz tkanin i kolorów pozwoli nam dobrać rozwiązanie nawiązujące do wybarwienia konstrukcji zabudowy czy elewacji budynku.

Wewnętrzne zacienienie w ogrodzie zimowym może pełnić nie tylko rolę funkcjonalną chroniacą wnetrze ogrodu przed nagrzewaniem, ale także dekoracyjną. Zacienienie wewnętrzne ogrodu daje nam pełen komfort korzystania z jego uroków o każdej porze, w kameralnej intymnej atmosferze, bez wzroku sąsiada czy też przechodniów.

Zamontowanie zacienienia w naszym ogrodzie zimowym to inwestycja, która w dłuższej perspektywie na pewno nam się zwróci, a także znacznie uprzyjemni przebywanie i odpoczynek w jego wnętrzu.

Zacienienia w ogrodzie zimowym są zwykle produktami, które są wykonane na miarę, a tym samym dostosowują się do geometrii zabudowy.

Skontaktuj się z Nami

Gracja Sp. z o.o. ul. Rudowska 66, Zamarski 43-419 Hażlach Polska
NIP:548-240-50-79 KRS 0000205849 Sąd Rejonowy Wydział VIII Gospodarczy w Bielsku-Białej Kapitał Zakładowy 1 157 500,00 zł
Konto bankowe: PL: 19 1050 1083 1000 0023 3362 0017 Swift: INGBPLPW

Biuro obsługi Klienta w Niemczech, Austrii i Szwajcarii

Gracja-Deutschland Jacobistr. 20B 01309 Dresden
+49 (0)172 8659148
e-mail: info@gracja.de www.gracja.de
Obszar działalności w innych województwach: Małopolska

Formularz kontaktowy