Nowoczesne zadaszenie tarasu z drewna

Konstrukcja:

Zadaszenie tarasu w systemie GRACJA-CLASSIC wykonane jest z krokwi i słupów z drewna klejonego, krajowego sosnowego. Belki dachu zabezpieczone są od strony zewnętrznej uszczelkami i profilami aluminiowymi. Standardowo połać dachu zadaszenia tarasu pokryta jest szkłem pojedynczym, laminowanym, bezpiecznym. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania konstrukcji nośnej z drewna merantii.

Zadaszenie tarasu mocowane jest do ściany budynku. Projektowane i wykonywane jest według indywidualnych wymiarów klienta.

Nowoczesne zadaszenie tarasu z drewna

Nowoczesne zadaszenie tarasu z drewna jest niezwykle interesującym obiektem architektonicznym. Dzięki indywidualnemu podejściu i różnorodności propozycji znajdujących się w naszej ofercie, każdy zainteresowany klient ma możliwość otrzymania spersonalizowanego projektu. Dotyczy to kwestii praktycznych i estetycznych, jak wielkość, rodzaj drewna czy liczba i rozmieszczenie belek podpierających. Różnorodność możliwości projektowych powoduje, że taka konstrukcja świetnie wkomponuje się w otoczenie i styl budynku. Mimo że piękny wygląd to ogromna zaleta konstrukcji, warto pamiętać również o walorach użytkowych. Nowoczesne zadaszenie tarasu z drewna to funkcjonalna przestrzeń, która sprawdzi się do całorocznego relaksu, zapewniającego uczucie przebywania w ogrodzie. Nowoczesne zadaszenie tarasu z drewna warto wykorzystać również jako miejsce na donice z krzewami i doniczki z domowymi ziołami lub hamak. Całość jest bardzo prosta w utrzymaniu, myciu, a dzięki użyciu materiałów wysokiej jakości, posłuży właścicielom wiele lat.

Komfortowe, solidne i nowoczesne zadaszenie tarasu z drewna

Oaza spokoju na świeżym powietrzu – tak można określić nowoczesne zadaszenie tarasu z drewna, które jest dostępne w naszej ofercie. Jest to wyjątkowe miejsce, które można dowolnie aranżować i dostosowywać do aktualnej pory roku i własnych upodobań. Tego typu przestrzeń świetnie sprawdzi się jako miejsce pełne roślin – zaczynając od krzewów różanych, przez drzewka pomarańczowe w donicach, a kończąc na bluszczu. Te ostatnie zapewnią fenomenalny efekt, oplatając całą konstrukcję, a tym samym tworząc atmosferę intymności, dzięki zmyślnemu oddzieleniu prywatnej przestrzeni od otoczenia. Innym pomysłem jest stworzenie komfortowej i przytulnej sfery relaksu. Wystarczy wygodna kanapa, wiele poduszek, liczne świeczki i emitujące ciepłe światło lampy, aby wieczory były klimatyczne oraz urokliwe. Nowoczesne zadaszenie z drewna pozwala stworzyć elegancki, a wręcz ekskluzywny obiekt, który świetnie sprawdzi się podczas przyjęć, wystawnych kolacji, spotkań towarzyskich, ale przede wszystkim ułatwi wytchnienie od trudów codzienności. Solidna drewniana konstrukcja w połączeniu z przeszkleniami i ulubionymi dodatkami tworzy wymarzoną całość.

Nowoczesne zadaszenie tarasu z drewna – sposób na poprawę komfortu życia

Przygotowane przez firmę Gracja nowoczesne zadaszenie tarasu z drewna może pełnić wiele praktycznych funkcji i tym samym przyczynić się do poprawy komfortu życia. Tego typu konstrukcja to przede wszystkim znakomita ochrona przed czynnikami atmosferycznymi. W upalny dzień nowoczesne zadaszenie tarasu z drewna zapobiega przedostawaniu się promieni słonecznych i nagrzewaniu powierzchni dzięki zastosowanemu zacienieniu. Z kolei w czasie ulewy konstrukcja będzie pełnić funkcję ochrony przed deszczem. Zadaszenie umożliwi pozostawienie na tarasie mebli bądź innych dekoracji bez obaw o ich zalanie, bądź wypłowienie. Przede wszystkim jednak tego rodzaju konstrukcja pozwala na spędzanie czasu na podwórku i organizację np. grilla bądź innego rodzaju spotkań ze znajomymi oraz rodziną bez względu na pogodę. Oferowane przez nas nowoczesne zadaszenie tarasu z drewna charakteryzuje solidność i wytrzymałość, gwarantująca m.in. odporność na wpływ różnego rodzaju czynników atmosferycznych.

Czym jest boczne zadaszenie tarasu z drewna klejonego?

Ciekawą propozycję, znajdującą się w ofercie naszej firmy stanowi boczne zadaszenie tarasu z drewna klejonego. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie, jeśli klient nie chce lub nie może dobudować ogrodu zimowego. W takim przypadku konstrukcja, składająca się z dachu oraz belek podpierających, może pełnić wiele podobnych funkcji, co przeszklona weranda. Konstrukcję można postawić tuż przy drzwiach tarasowych, dzięki czemu domownicy i goście prosto z domu wchodzą pod zadaszenie. Inną opcją jest niewielki daszek nad głównym wejściem lub garażem. Można również usytuować budowlę tuż obok ściany domu, lecz bez bezpośredniego wyjścia. Wybór miejsca to indywidualna kwestia zależna od potrzeb i preferencji inwestora. Boczne zadaszenie tarasu z drewna klejonego to estetyczna, wytrzymała i bardzo funkcjonalna przestrzeń, odporna na warunki pogodowe oraz stanowiąca ochronę przed słońcem.

Zapraszamy do składania zamówień!

Formularz kontaktowy

  Skontaktuj się z Nami

  Gracja Sp. z o.o. ul. Rudowska 66, Zamarski 43-419 Hażlach Polska
  NIP:548-240-50-79 KRS 0000205849 Sąd Rejonowy Wydział VIII Gospodarczy w Bielsku-Białej Kapitał Zakładowy 1 157 500,00 zł
  Konto bankowe: PL: 19 1050 1083 1000 0023 3362 0017 Swift: INGBPLPW

  Biuro obsługi Klienta w Niemczech, Austrii i Szwajcarii

  Gracja-Deutschland Jacobistr. 20B 01309 Dresden
  +49 (0)172 8659148
  e-mail: info@gracja.de www.gracja.de
  Obszar działalności w innych województwach: Małopolska

  Formularz kontaktowy