Ogrody zimowe - Śląsk (województwo Śląskie)

Poczuj lato mimo panującej za oknem niepogody! Takie wrażenie zapewnią ci wyjątkowe ogrody zimowe tworzone przez naszą firmę dla klientów ze Śląska. Prywatna oranżeria przydomowa stanowi świetny pomysł, by zaaranżować dodatkową przestrzeń w wyjątkowy sposób. Zapewni ci idealne miejsce pozwalające na wyciszenie, odpoczynek czy rozwój swoich zainteresowań w przyjaznym otoczeniu. Stanie się to możliwe dzięki obecności ulubionych roślin oraz dobremu nasłonecznieniu za sprawą wykorzystania przeszklonych ścian oraz dachu. Oranżeria stworzy również przyjazny dla zdrowia mikroklimat z uwagi na zastosowania ekologicznych materiałów oraz pozwoli zadbać o rośliny, które pozostawione na zewnątrz nie przetrwałyby mrozów.

Zimowe ogrody – Śląsk

Odpowiednie dbanie o zieloną przestrzeń pozwoli ci się cieszyć kwitnącymi roślinami przez cały rok pomimo brzydkiej pogody. Ogród zimowy to przestrzeń zapewniająca bliski kontakt z naturą i tworząca azyl w domowych warunkach. Wykonanie z naturalnego i ekologicznego tworzywa – drewna klejowego – wpływa na estetyczny wygląd całej konstrukcji, a także wyjątkowe właściwości termoizolacyjne oraz wytrzymałość na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych i możliwe uszkodzenia mechaniczne. Drewno połączone ze szkłem (także w wersji hartowanej, o wyższej wytrzymałości) wzbudza zachwyt pod względem estetycznym. Nasze aranżacje proponujemy w dwóch wersjach – Classic, idealnie dopasowanej do bryły budynku (zwłaszcza domu jednorodzinnego) oraz Prestige o charakterystycznym łukowatym kształcie pomieszczenia.

Niepowtarzalna aranżacja przestrzeni domowej

Poza kwitnącymi roślinami i miniaturowymi drzewami możesz wyposażyć swój ogród zimowy w meble i dodatki dekoracyjne, aranżując przestrzeń w dowolny sposób. Stwórz z tego przydomowego pomieszczenia miejsce przeznaczone do odpoczynku w spokojnej atmosferze – przy dobrej lekturze czy wciągającym serialu. Spędzenia czasu w takich warunkach bez wątpienia zapewni ci dobre samopoczucie. A jeśli zależy ci na własnym rozwoju, wyposaż ogród w elementy gwarantujące komfortowe warunki do dbania o swoje pasje – sztalugę do malowania, fortepian czy biurko z komputerem. Pamiętaj, że dobór mebli i innych elementów wyposażenia jest zależny całkowicie od ciebie.

Ogród zimowy – Śląsk

Projektując nasze ogrody, kładziemy nacisk na dopasowanie do preferencji każdego klienta. Dzielimy się swoim bogatym doświadczeniem, by w ramach współpracy stworzyć drewnianą konstrukcję, która zadowoli przyszłego użytkownika pod względem estetycznym, a jednocześnie będzie się odznaczać wysoką funkcjonalnością. Dobieramy jedynie sprawdzone materiały i gwarantujemy bardzo staranne wykonanie projektu dla klientów mieszkających na terenie Śląska – od początku do końca przy użyciu energooszczędnych urządzeń wykorzystywanych w naszym świetnie wyposażonym parku maszynowym.
Stwórz wspólnie z nami idealną dla siebie przestrzeń – odpoczywaj, relaksuj się i rozwijaj w zielonym, uspokajającym otoczeniu także podczas chłodnych zimowych miesięcy!

Funkcjonalny i praktyczny ogród zimowy – śląskie

Dodatkowa przestrzeń nieopodal domu świetnie sprawdzi się jako oaza spokoju – strefa odpoczynku pośród natury oraz roślinności. Warto pamiętać, że kreatywność pozwala na różnorodne aranżowanie pomieszczenia, aby finalnie posiadać całkowicie spersonalizowany ogród zimowy. Śląskie województwo tworzą zarówno mocno zurbanizowane tereny, jak i urokliwe obszary naturalne. Bez względu na to, w jakim otoczeniu stoi dom, dodatkowa przestrzeń to zawsze ogromny walor. Z tego powodu ogród zimowy to wręcz idealna propozycja na domową siłownię, miejsce relaksu czy realizacji pasji. W przestronnej konstrukcji zmieszczą się niezbędne meble, sprzęty i akcesoria. Jedynie wyobraźnia ogranicza, jaką funkcję może pełnić ogród zimowy. Śląskie to jedno z województw, w których projektujemy i wykonujemy niniejsze konstrukcje. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub dodatkowych pytań związanych z realizacjami, zachęcamy do kontaktu – zawsze chętnie służymy fachową poradą.

Ogrody zimowe Śląsk – postaw na jakość i precyzję wykonania

Decydując się na ogród zimowy, powinieneś postawić nie tylko na jego walory estetyczne, ale również na jakość wykonania inwestycji. Do stworzenia projektu oraz jego realizacji należy wybrać sprawdzoną firmę o wyrobionej na rynku pozycji – dzięki temu w pełni będziesz mógł cieszyć się możliwościami, jakie zapewniają dobrze wykonane ogrody zimowe. Śląsk to nasz obszar działania, dlatego wszystkim klientom zamieszkującym województwo śląskie pomożemy zbudować ogród zimowy, o jakim marzą. Jeśli zależy Ci na przestrzeni pozwalającej na połączenie wygody, funkcjonalności i kontaktu z naturą, propozycją doskonałą dla Ciebie będzie ogród zimowy. Śląskie realizacje ogrodów zimowych to nasza duma  – dzięki wieloletniemu, bogatemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie podjąć się wykonania nawet najbardziej wymagających projektów. Zrealizowane przez nas ogrody zimowe na terenie Śląska to funkcjonalne i estetyczne przeszklone pawilony, zbudowane dzięki współpracy zespołu profesjonalistów, przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

Zapraszamy do współpracy!

  Skontaktuj się z Nami

  Gracja Sp. z o.o. ul. Rudowska 66, Zamarski 43-419 Hażlach Polska
  NIP:548-240-50-79 KRS 0000205849 Sąd Rejonowy Wydział VIII Gospodarczy w Bielsku-Białej Kapitał Zakładowy 1 157 500,00 zł
  Konto bankowe: PL: 19 1050 1083 1000 0023 3362 0017 Swift: INGBPLPW

  Biuro obsługi Klienta w Niemczech, Austrii i Szwajcarii

  Gracja-Deutschland Jacobistr. 20B 01309 Dresden
  +49 (0)172 8659148
  e-mail: info@gracja.de www.gracja.de
  Obszar działalności w innych województwach: Małopolska

  Formularz kontaktowy