Ogrody zimowe - Małopolska

Wyobraź sobie, że wracasz zmęczony do domu po bardzo ciężkim dniu w pracy i marzysz jedynie o możliwości zrelaksowania się. W kuchni zamęt, salon zajęty przez dzieci lub innych domowników, a gabinet za bardzo przypomina o dodatkowych obowiązkach. Na szczęście zawczasu pomyślałeś o tym, aby tuż przy domu stworzyć przeszklony ogród zimowy o wyjątkowym charakterze. Wchodzisz do niego, siadasz na wygodnej kanapie i otoczony zielonymi roślinami wreszcie czujesz spokój – możesz na chwilę odetchnąć i nie myśleć o codziennych troskach. Prawda, że brzmi kusząco? Możesz to osiągnąć, decydując się na zlecenie naszej firmie profesjonalne wykonanie oranżerii dopasowanej do twoich potrzeb.

Zimowe ogrody – Małopolska

Tworzone przez naszą firmę ogrody zimowe pozwalają na spędzanie czasu w komfortowym otoczeniu. Przeszklone pomieszczenie jest dobrze nasłonecznione, dzięki czemu sprawia wrażenie bardzo przytulnej przestrzeni. Wykorzystanie drewna do budowy obiektu nadaje wnętrzu niepowtarzalny, rustykalny klimat. Z uwagi na użycie naturalnego i ekologicznego tworzywa przestrzeń odznacza się również odpowiednimi właściwościami termoizolacyjnymi oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Co więcej, projektowany przez nas ogród stanowi świetne miejsce do przechowywania roślin, które nie przetrwałyby zimy pozostawione na mrozie przez parę miesięcy.

Modele Classic i Prestige

Nasza oferta obejmuje dwa typy ogrodów zimowych, co pozwala nam zapewnić dopasowanie aranżacji do każdego klienta i stworzenie projektu zgodnie z jego indywidualnymi preferencjami. Wersja Classic charakteryzuje się idealnym dopasowaniem konstrukcji do bryły budynku – zazwyczaj domu jednorodzinnego. Belki i słupki, stanowiące podstawę tego modelu, stworzone są z drewna klejowego, by zagwarantować zarówno elegancki wygląd, jak i wysoką wytrzymałość na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne. Prestige z kolei (również wykonywany z drewna klejowego) wyróżnia się charakterystycznym łukowatym kształtem, który wzbudza zainteresowanie wśród zewnętrznych obserwatorów. Konstrukcja zapewnia dostęp dużej ilości słońca i idealnie sprawdza się w budynkach nowoczesnych wykonanych w minimalistycznym stylu.
Oba typy ogrodów zimowych stanowią podstawę naszych konstrukcji, ale poszczególne elementy (w tym wyposażenie) dobierane są zgodnie z preferencjami każdego klienta. Nasza firma świadczy doradztwo w tym zakresie, by jak najlepiej odpowiedzieć na indywidualne potrzeby, a jednocześnie zagwarantować wysoką funkcjonalność i użyteczność pomieszczenia.

Wyjątkowy ogród zimowy – Małopolska

Ciesz się pięknie zaaranżowaną i zadbaną przestrzenią w chłodnych miesiącach – idealnie dopasowaną do twojego stylu oraz aranżacji innych pomieszczeń domowych. Wybierz we współpracy z nami odpowiadającą ci konstrukcję, a także dopasuj ulubione rośliny oraz elementy wyposażenia, które wydają ci się niezbędne. Korzystaj z uroku stworzonego przez nas przeszklonego i świetnie nasłonecznionego pomieszczenia, gdy tylko przyjdzie ci na to ochota lub poczujesz potrzebę wyciszenia się.

  Skontaktuj się z Nami

  Gracja Sp. z o.o. ul. Bielska 76 43-400 Cieszyn Polska
  NIP:548-240-50-79 KRS 0000205849 Sąd Rejonowy Wydział VIII Gospodarczy w Bielsku-Białej Kapitał Zakładowy 1 157 500,00 zł
  Konto bankowe: PL: 19 1050 1083 1000 0023 3362 0017 Swift: INGBPLPW

  Biuro obsługi Klienta

  ul. Rudowska 66 43-419 Zamarski
  tel.: +48 33 85 77 460 kom. +48 602 378 030
  e-mail: biuro@gracja.com
  gracja.cieszyn.pl

  Biuro obsługi Klienta w Niemczech, Austrii i Szwajcarii

  Gracja-Deutschland Jacobistr. 20B 01309 Dresden
  +49 (0)172 8659148
  e-mail: info@gracja.de www.gracja.de
  Obszar działalności w innych województwach: Małopolska