Ogrody zimowe - Małopolska

Wyobraź sobie, że wracasz zmęczony do domu po bardzo ciężkim dniu w pracy i marzysz jedynie o możliwości zrelaksowania się. W kuchni zamęt, salon zajęty przez dzieci lub innych domowników, a gabinet za bardzo przypomina o dodatkowych obowiązkach. Na szczęście zawczasu pomyślałeś o tym, aby tuż przy domu stworzyć przeszklony ogród zimowy o wyjątkowym charakterze. Wchodzisz do niego, siadasz na wygodnej kanapie i otoczony zielonymi roślinami wreszcie czujesz spokój – możesz na chwilę odetchnąć i nie myśleć o codziennych troskach. Prawda, że brzmi kusząco? Możesz to osiągnąć, decydując się na zlecenie naszej firmie profesjonalne wykonanie oranżerii dopasowanej do twoich potrzeb.

Zimowe ogrody – Małopolska

Tworzone przez naszą firmę ogrody zimowe pozwalają na spędzanie czasu w komfortowym otoczeniu. Przeszklone pomieszczenie jest dobrze nasłonecznione, dzięki czemu sprawia wrażenie bardzo przytulnej przestrzeni. Wykorzystanie drewna do budowy obiektu nadaje wnętrzu niepowtarzalny, rustykalny klimat. Z uwagi na użycie naturalnego i ekologicznego tworzywa przestrzeń odznacza się również odpowiednimi właściwościami termoizolacyjnymi oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Co więcej, projektowany przez nas ogród stanowi świetne miejsce do przechowywania roślin, które nie przetrwałyby zimy pozostawione na mrozie przez parę miesięcy.

Modele Classic i Prestige

Nasza oferta obejmuje dwa typy ogrodów zimowych, co pozwala nam zapewnić dopasowanie aranżacji do każdego klienta i stworzenie projektu zgodnie z jego indywidualnymi preferencjami. Wersja Classic charakteryzuje się idealnym dopasowaniem konstrukcji do bryły budynku – zazwyczaj domu jednorodzinnego. Krokwie i słupy, stanowiące podstawę tego modelu, stworzone są z drewna klejowego, by zagwarantować zarówno elegancki wygląd, jak i wysoką wytrzymałość na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne. Prestige z kolei (również wykonywany z drewna klejowego) wyróżnia się charakterystycznym łukowatym kształtem, który wzbudza zainteresowanie wśród zewnętrznych obserwatorów. Konstrukcja zapewnia dostęp dużej ilości słońca i idealnie sprawdza się w budynkach nowoczesnych wykonanych w minimalistycznym stylu.
Oba typy ogrodów zimowych stanowią podstawę naszych konstrukcji, ale poszczególne elementy (w tym wyposażenie) dobierane są zgodnie z preferencjami każdego klienta. Nasza firma świadczy doradztwo w tym zakresie, by jak najlepiej odpowiedzieć na indywidualne potrzeby, a jednocześnie zagwarantować wysoką funkcjonalność i użyteczność pomieszczenia.

Wyjątkowy ogród zimowy – Małopolska

Ciesz się pięknie zaaranżowaną i zadbaną przestrzenią w chłodnych miesiącach – idealnie dopasowaną do twojego stylu oraz aranżacji innych pomieszczeń domowych. Wybierz we współpracy z nami odpowiadającą ci konstrukcję, a także dopasuj ulubione rośliny oraz elementy wyposażenia, które wydają ci się niezbędne. Korzystaj z uroku stworzonego przez nas przeszklonego i świetnie nasłonecznionego pomieszczenia, gdy tylko przyjdzie ci na to ochota lub poczujesz potrzebę wyciszenia się.

Ogrody zimowe – małopolskie. Dodatkowa przestrzeń użytkowa

Problemem, z jakim mierzy się wielu właścicieli domów, jest brak wolnej przestrzeni, zarówno do swobodnego odpoczynku, jak i przechowywania. Jest wiele powodów i sytuacji w życiu, które powodują, że konieczne jest powiększenie powierzchni użytkowej. W takiej sytuacji warto postawić na ogrody zimowe. Małopolskie województwo to piękny region Polski, dlatego takie rozwiązanie zmyślnie podkreśli walory otoczenia, zwłaszcza gdy dookoła danej posesji znajduje się ogród, las, łąka czy malownicza rzeka. Przeszklone werandy sprawdzą się jako jadalnie, nie tylko podczas uroczystych okazji. Dzieci z pewnością ucieszą się z tak unikatowej bawialni, dorośli mogą zaś zagospodarować je jako domowe biuro, pracownię artystyczną, kącik odpoczynku, a nawet sypialnię dla gości. Bez względu na to, jak zostanie wykorzystana ta dodatkowa przestrzeń, dzięki naszemu wsparciu można ją uzyskać bez konieczności remontu lub skomplikowanej rozbudowy całego obiektu.

Zachęcamy do skorzystania z oferty!

  Skontaktuj się z Nami

  Gracja Sp. z o.o. ul. Rudowska 66, Zamarski 43-419 Hażlach Polska
  NIP:548-240-50-79 KRS 0000205849 Sąd Rejonowy Wydział VIII Gospodarczy w Bielsku-Białej Kapitał Zakładowy 1 157 500,00 zł
  Konto bankowe: PL: 19 1050 1083 1000 0023 3362 0017 Swift: INGBPLPW

  Biuro obsługi Klienta w Niemczech, Austrii i Szwajcarii

  Gracja-Deutschland Jacobistr. 20B 01309 Dresden
  +49 (0)172 8659148
  e-mail: info@gracja.de www.gracja.de
  Obszar działalności w innych województwach: Małopolska

  Formularz kontaktowy