Dlaczego warto wybrać ogrody zimowe Gracja Classic?

W ofercie producenta ogrodów zimowych Gracja Cieszyn znajdują się dwa modele ogrodów. Jednym z nich jest Gracja Classic – ciepła zabudowa cechująca się atrakcyjnym designem, solidną konstrukcją i wysoką funkcjonalnością. Stanowi idealne rozwiązanie do domów jednorodzinnych. Jeśli zatem marzysz o przytulnym ogrodzie zimowym, gdzie możesz spędzać relaksujące wieczory z rodziną lub w samotności, to sprawdź koniecznie naszą atrakcyjną ofertę Gracja Classic.

Ogrody zimowe Gracja Classic – zalety

Ogrody zimowe Gracja Classic cechują się atrakcyjnym wyglądem, elegancją i stabilną konstrukcją. Idealnie współgrają z całą elewacją budynku, stanowiąc jej subtelne przedłużenie i stylowe połączenie między ogrodem na zewnątrz a wnętrzem domu.

Ogrody zimowe Gracja Classic powstają z trwałych i wytrzymałych belek oraz słupów drewna klejonego, krajowego. Cechuje je wysoka odporność na działanie czynników atmosferycznych, a przy odpowiedniej konserwacji, będą zachwycać swoim wyglądem przez lata. Dodatkowym wsparciem w projekcie Gracja Classic są zewnętrzne uszczelki i profile aluminiowe.

Szklana część modelu wykonana jest natomiast ze szkła zespolonego, niskoemisyjnego, które znakomicie chroni przed działaniem promieni UV. Oferujemy również możliwość zainstalowania szyb hartowanych cechujących się jeszcze większą wytrzymałością, a także wersje antywłamaniowe, które gwarantują maksimum bezpieczeństwa.

W ofercie Gracja Cieszyn znajdują się również szyby refleksyjne, które stanowią idealny wybór do ogrodów zimowych zlokalizowanych od strony południowej, gdzie słońce operuje najdłużej i najmocniej.

Jako profesjonalna firma produkująca i montująca ogrody zimowe oferujemy szerokie możliwości montażu zarówno drzwi, jak i okien. Zapewniamy wersje jedno- i dwuskrzydłowe, uchylno – rozwiewne, uchylno – przesuwne oraz składano – przesuwne. Możliwości jest wiele, bez problemu więc wybierzecie opcję najlepiej spełniającą Wasze potrzeby i oczekiwania.

Ogrody zimowe Gracja Classic – Twoja oaza spokoju we własnym domu

Wybierając ogrody zimowe od Gracja Cieszyn, masz pewność, że stawiasz na wysoką jakość, stabilną konstrukcję, wytrzymały i estetyczny materiał, a także precyzyjny montaż. Nasze ogrody zimowe zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i skrupulatnym wykonaniem. Cechuje je wieloletnia żywotność, a odpowiednia konserwacja sprawia, że będą zachwycały atrakcyjnym wyglądem przez lata.

Ogród Zimowy Classic to idealny sposób, aby stworzyć we własnym domu całoroczną oazę spokoju, gdzie można spędzać czas zarówno w gronie najbliższych, jak i samotnie. To idealne miejsce na wieczór z kubkiem gorącej kawy czy herbaty i książką. Własna oranżeria idealnie sprawdzi się również jako jadalnia, miejsce do aktywności sportowej albo prywatny gabinet. Możliwości jest naprawdę wiele, a ogranicza Was wyłącznie własna wyobraźnia.

Stwórz zatem już dziś, wyjątkowe miejsce w Twoim domu, stawiając na ogrody zimowe Gracja Classic.

Skontaktuj się z Nami

Gracja Sp. z o.o. ul. Rudowska 66, Zamarski 43-419 Hażlach Polska
NIP:548-240-50-79 KRS 0000205849 Sąd Rejonowy Wydział VIII Gospodarczy w Bielsku-Białej Kapitał Zakładowy 1 157 500,00 zł
Konto bankowe: PL: 19 1050 1083 1000 0023 3362 0017 Swift: INGBPLPW

Biuro obsługi Klienta w Niemczech, Austrii i Szwajcarii

Gracja-Deutschland Jacobistr. 20B 01309 Dresden
+49 (0)172 8659148
e-mail: info@gracja.de www.gracja.de
Obszar działalności w innych województwach: Małopolska

Formularz kontaktowy